Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Вівторок, 26.10.2021, 08:16

Офіційний сайт
Запорізької ЗШ №4

Вітаємо Вас на офіційному сайті Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Запорізької міської ради Запорізької області
Меню сайту
Контактні дані
Директор (061)286-24-67
Приймальня (061)286-24-66
Приймальня (097)891-84-50
E-mail school4zp@gmail.com
Відвідуваність

Історія школи

В 2011 році школа відмітила піввіковий ювілей. За 50 років більше 4000 випускників отримали путівку в життя. Дорогами знань їх вели досвідчені вчителі нашого закладу.

Сьогодні в колективі вчителів ЗЗОШ №4 вдало поєднуються мудрість і досвід майстрів з енергією, завзяттям, ініціативою молодих учителів. А спільним для цього колективу залишається творчість і самовіддана, наполеглива праця, орієнтовані на розвиток особистості школяра.

Школа має 20-річний досвід роботи в класах з поглибленим вивченням англійської мови.

На кафедрі англійської мови працює 6 викладачів. Вчителі англійської мови відзначаються великим досвідом роботи, творчістю, наполегливістю, професіоналізмом, безмежною любов'ю до дітей, бажанням і умінням зробити навчання англійської мови цікавим, результативним.

      

На 100% забезпечена педагогічними кадрами.

Постійний педагогічний колектив однодумців, який розуміє, відчуває серцем ту музику, яка зветься дитинством, створює школу радості, яка відкриває дитині насолоду пізнання, вчить мислити, дарує радість успіху, береже від болісних прикрощів і невпевненості у собі.

В школі створена програма «Обдарованість». 

Вона включає цикл профільних предметів у класах з поглибленим вивченням англійської мови (країнознавство, література Англії, технічний переклад). Це дає змогу учням готуватися до майбутнього навчання у ВНЗ і має практичну спрямованість.

З метою залучення учнів до науково-дослідницької роботи в школі працює наукове товариство «Інтелектуал», яке очолює вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель, вчитель хімії та біології Ніколаєнко Ю.Г.

Вчитель-методист Азаренко М.О. готує учнів з української мови до представлення робіт до Малої академії наук.

Успіхом користуються у дітей заняття інтелектуального клубу «Що? Де? Коли?», який очолює вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель, вчитель історії Величко О.Є.

Слід відмітити системність роботи вчителів фізичної культури: вчителя вищої кваліфікаційної категорії Сірика О.В., вчителя вищої кваліфікаційної категорії, старшого вчителя Крамчаніна В.М. у підготовці команд з ігрових видів спорту.

                                                

Щорічно проводиться традиційне, радісне свято - свято відзначення плідної та результативної роботи наших учнів – призерів олімпіад, конкурсів, змагань. Зустрічі батьків, вчителів та учнів присвячені ушануванню обдарованих учнів. В школі запроваджено стипендії для учнів, які навчаються на високому рівні, спонсором яких є депутат міської ради Молчанов Михайло Миколайович.

 

 

  

  

Творчим кредо  всіх учителів закладу є слова: «Людина творить людину, творчість народжує творчість».

Гордістю нашої школи є творчий колектив вчителів початкових класів.

Вже 25 років керує ним заступник директора з навчально-виховної роботи Чашницька Раїса Григорівна – вчитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.

Як керівник багато сил, знань, умінь віддає  зміцненню  співпраці учитель – учень – батьки; домагається певних успіхів в проведенні наступності в навчанні і вихованні дітей дитячий садок – початкова школа – середня ланка. Постійно допомагає своїм колегам в самоосвіті. Вона умілий керівник, вільно орієнтується в сучасних психолого-педагогічних концепціях навчання. Під її керівництвом вчителі початкової школи ведуть цілеспрямовану та планомірну роботу по навчанню та вихованню учнів.

Дист. навчання
Дистанційне навчання
Щоденники
Вхід на сайт
Ми в мережі

FaceBook
YouTube

Гаряча лінія
Національна гаряча лінія
EUКраїна
EUКраїна
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
  • Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації
  • Інформаційна система управління освітою Запорізької області
  • Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
  • Кафедра інформатики та інформаційних технологій в освіті ЗОІППО
  • ТВО Шевченківського району м. Запоріжжя
  • Архів записів

    Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Запорізької міської ради Запорізької області © 2014-2021
    Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz