Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Субота, 23.01.2021, 08:46

Офіційний сайт
Запорізької ЗШ №4

Вітаємо Вас на офіційному сайті Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Запорізької міської ради Запорізької області
Меню сайту
Контактні дані
Директор (061)286-24-67
Приймальня (061)286-24-66
E-mail school4zp@gmail.com
Відвідуваність

Місячник з природознавства у початковій школі

      Проведення тематичних тижнів, декад, місячників стало однією з багаторічних традицій нашої початкової школи. Це своєрідна демонстрація надбань педагогів і знань школярів. Ці заходи завжди проходять яскраво, цікаво і неординарно, вони надзвичайно корисні як для вчителів, так і для учнів.

      Учителі й вихователі ГПД приділяють значну увагу використанню інтерактивних та інформаційно-комунікативних технологій, ефективних методів навчання і виховання, нетрадиційних нестандартних підходів до проведення класних та позакласних навчально-виховних заходів з метою забезпечення якісного і результативного навчання, всебічного гармонійного розвитку особистості учнів школи І ступеня.

      З метою розвитку творчих здібностей школярів, спрямованих на вивчення навколишнього світу; навчання методів пізнання живої й неживої природи; ознайомлення з основами наук природничого циклу; формування і виховання в учнів стійкого пізнавального інтересу заради самого процесу пізнання; закріплювання ставлення до пізнання як до форми отримання інтелектуального задоволення; розвитку комунікативних вмінь; організації неформального спілкування вчителів та учнів з 2 по 27 лютого 2015 року проводиться місячник природознавства у початковій школі.

      У межах місячника були проведені відкриті уроки з природознавства, заплановані різні ігри, конкурси стіннівок та малюнків, вікторини, завдання для інтелектуального самовдосконалення, розгадування загадок, кросвордів, бесіди, тестові завдання, що спрямовані на пізнання навколишнього світу.

      Хочеться вірити, що досвіду, таланту вчителів, ентузіазму, вогника творчості вистачить на виховання ще не одного покоління. Педагоги початкової школи крокують в ногу з часом, не стоять осторонь нововведень, активно включаються в упровадження нового. Тому пошук нових форм, змісту і методів роботи триває…

      Керівник МО вчителів початкових класів Севрюк О.М.

Переглянути фотозвіт

Дист. навчання
Дистанційне навчання
Щоденники
Вхід на сайт
Ми в мережі

FaceBook
YouTube

Гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Пошук
Календар
«  Січень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
  • Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації
  • Інформаційна система управління освітою Запорізької області
  • Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
  • Кафедра інформатики та інформаційних технологій в освіті ЗОІППО
  • ТВО Шевченківського району м. Запоріжжя
  • Архів записів

    Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Запорізької міської ради Запорізької області © 2014-2021
    Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz