Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Вівторок, 11.12.2018, 22:05

Офіційний сайт
Запорізької ЗШ №4

Вітаємо Вас на офіційному сайті Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Запорізької міської ради Запорізької області
Меню сайту
Контактні дані
Директор (061)270-80-39
Приймальня (061)286-24-67
Заступники (061)286-24-66
E-mail school4zp@gmail.com
Відвідуваність

Призери та переможці 2013-2014 н.р.

Призери та переможці ІIІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад та їх наставники 

2013-2014 н.р.

Географія

 

Савчук Наталія Петрівна

вчитель географії

 

 

 

 

 

Нелюбова Орина (8-А)

ІІІ місце

 

Призери та переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад та їх наставники 

2013-2014 н.р. 

 

Французька мова

Карпенко Таісія Анатоліївна

вчитель французької мови

 

Діденко Аліна (11-А)

ІІ місце

Дегтяр Милана (8-А)

ІІ місце

Губар Кристина (10-А)

ІІ місце

 

Довтян Нелі (9-А)

ІІІ місце

Нелюбова Орина (8-А)

ІІІ місце

Холод Яна (10-А)

ІІІ місце

 

Шкробатько Катерина (9-А)

ІІІ місце

Кучеренко Катерина (8-А)

ІІ місце

Скрипніков Сергій (9-А)

ІІІ місце

 


Українська мова

 

Мізинець Вікторія Іванівна

вчитель української мови та літератури

 

Кузнецова Марія (8-А)

ІІІ місце

Дегтяр Милана (8-А)

ІІІ місце

 

 

Азаренко Марія Олексіївна

вчитель української мови та літератури

 

Гєворгян Гоар (7-А)

ІІІ місце

 


Географія

 

Савчук Наталія Петрівна

вчитель географії

 

Губар Кристина (10-А)

ІІ місце

Кузнецова Марія(8-А)

ІІІ місце

Нелюбова Орина (8-А)

ІІ місце

 


Правознавство

Гриньов Юрій Васильович

вчитель правознавства

Губар Кристина (10-А)

ІІІ місце

 


Історія

Величко Ольга Євгенівна

вчитель історії

Кузнецова Марія (8-А)

ІІІ місце

 


Англійська мова

Качан Лариса Іванівна

вчитель англійської мови

Губар Кристина (10-А)

ІІІ місце

 

 


Біологія, хімія

Ніколаєнко Юлія Григорівна

вчитель біології і хімії

 

Арана Сачез Данієль (8-Б)

ІІІ місце з біології

Сокол Дмитро(9-А)

ІІІ місце з біології

Скрипніков Сергій (9-А)

ІІІ місце з хімії

 


Фізика

Ноздрюхіна Наталія Іванівна

вчитель фізики

 

Горбаченко Ольга (7-А)

ІІІ місце

Кучеренко Катерина (8-А)

ІІІ місце

 


Фізична культура

Сірик Олег Валерійович

Вчитель фізичної культури

 

Захарченко Влад (11-А)

ІІІ місце

 


Математика

Рижкова Ніна Миколаївна

вчитель математики

 

Покровська Віра (6-А)

ІІІ місце

 


Трудове навчання

Некрасова Вікторія Владленівна

вчитель трудового навчання

 

Андрєєва Євгенія (9-А)

ІІІ місце

Вхід на сайт
Щоденники
Мої знання
Ми в мережі

FaceBook
YouTube

Гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі сайту
  • Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації
  • Інформаційна система управління освітою Запорізької області
  • Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
  • Кафедра інформатики та інформаційних технологій в освіті ЗОІППО
  • ТВО Шевченківського району м. Запоріжжя
  • Архів записів

    Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Запорізької міської ради Запорізької області © 2014-2018
    Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz