Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Понеділок, 18.02.2019, 10:05

Офіційний сайт
Запорізької ЗШ №4

Вітаємо Вас на офіційному сайті Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Запорізької міської ради Запорізької області
Меню сайту
Контактні дані
Директор (061)286-24-67
Приймальня (061)286-24-66
E-mail school4zp@gmail.com
Відвідуваність
Головна » 2016 » Червень » 3 » Про переведення учнів до наступного класу
17:55
Про переведення учнів до наступного класу

Рішенням педагогічної ради ЗЗШ №4 (протокол №8 від 30.05.2016 року) перевести до наступного класу учнів.
До 2-А класу:
Агєєва Альбіна Артемівна
Бандурко Поліна Ігорівна
Бедрик Анастасія Владиславівна
Бичков Максим Русланович
Білоусова Дарина Муталібівна
Верба Євгенія Сергіївна
Галахова Діана Ігорівна
Герасименко Олександр Сергійович
Гнєдашов Максим Володимирович
Заярченко Олексій Андрійович
Кальцев Олексій Євгенович
Катеринчук Іван Олексійович
Козак Назар Андрійович
Коновальчук Олександр Олегович
Король Владислав Сергійович
Лимар Катерина Сергіївна
Малиш Данило Денисович
Маркіна Варвара Олександрівна
Мікава Давид Тарасович
Мусаєва Аміна Ісламівна
Нарзуллаєва Радміла Ігорівна
Нестеренко Назар Олегович
Ольшевський Єгор Артемович
Платонов Єгор Валерійович
Попова Олександра Ігорівна
Примиленний Лев Геннадійович
Садова Марія Олександрівна
Соколовський Кирило Антронович
Строчик Анастасія Олександрівна
Сусленков Ілля Олександрович
Тимофеєва Єва Андріївна
Торопцев Вростислав Романович
Черненко Поліна Сергіївна
До 2-Б класу:
Візер Василь Ніколаєвич
Візірякін Андрій Віталійович
Гришко Максим Романович
Гьокчан Артем Гургенович
Деордієв Дмитро Сергійович
Дунаєв Микита Юрійович
Захарчук Владислав Андрійович
Казамацький Гліб Дмитрович
Картамишева Нонна Олександрівна
Ковтун Анна Олександрівна
Козакова Ніка Олександрівна
Козлова Ангеліна Дмитрівна
Конін Вадим Олександрович
Лісняк Тимур Русланович
Майборода Данил Олександрович
Майборода Петро Петрович
Орлова Валерія Юріївна
Пантіна Анастасія Євгенівна
Панченко Софія Юріївна
Полякова Софія Олегівна
Попович Поліна Олегівна
Русало Денис Ігорович
Сабодаш Марія Миколаївна
Скляренко Маргарита Дмитрівна
Скоробогатько Акім Алікович
Сопін Владислав Андрійович
Фокіна Ксенія Миколаївна
Шапальчук Дар'я Сергіївна
Шарамок Павло Павлович
Шелаєва Ксенія Олександрівна
Ширинов Дмитро Михайлович
Щербаченко Катерина Сергіївна
Юрага Матвій Олександрович
Юшко Нікіта Віталійович
До 3-А класу:
Арнаут Софія Сергіївна
Белик Дарина Андріївна
Бойчун Анна Віталіївна
Дебелий Єгор Геннадійович
Есаулов Костянтин Євгенович
Жигольов Кирило Романович
Кабишев Данило Володимирович
Казакова Софія Станіславівна
Карпенко Євгеній Антонович
Кутінов Артем Іванович
Ломака Уляна Павлівна
Малишев Дмитро Олександрович
Малікова Валерія Антонівна
Мелешкова Маргарита Вікторівна
Мельник Дмитро Андрійович
Мінакова Євгенія Андріївна
Нагорний Всеволод Максимович
Нагорний Євген Дмитрович
Неєзжала Анна Дмитрівна
Новиков Леонід Сергійович
Петросян Давид Вартанович
Сандецька Каміла Миколаївна
Семенченко Ангеліна Володимирівна
Соколенко Данило Максимович
Тарасенко Софія Андріївна
Туз Андрій Олександрович
Тютюнніков Микола Максимович
Чопко Ксенія Олександрівна
Щебетун Владислав Юрійович
До 3-Б класу:
Анофрійчук Станіслав Юрійович
Бабенко Надія Юріївна
Ганділян Роман Саркісович
Гаращенко Владислав Максимович
Гаращенко Ярослав Максимович
Дончик Ярослав Андрійович
Карташова Надія Сергіївна
Кислюк Євгенія Юріївна
Клещева Марія Олександрівна
Косенко Владислав Антонович
Кравець Вероніка Денисівна
Краснонос Костянтин Олександрович
Кузнецова Софія В'ячеславівна
Литвинов Дмитро Олександрович
Малахова Анастасія Олександрівна
Михайлова Людмила Костянтинівна
Мудрий Микита Сергійович
Овчаренко Максим Ігорович
Паневін Олексій Вячеславович
Пасько Станислав Володимирович
Проскурина Ксенія Михайлівна
Ролін Ілля Юрійович
Роліна Ксенія Олексіївна
Романов Михайло Олександрович
Романюк Єгор Віталійович
Рудаков Вадим Сергійович
Сабодаш Катерина Миколаївна
Савченко Єлизавета Олегівна
Саглай Дар'я Петрівна
Федорець Захар Андрійович
Феліпенко Данило Ігорович
Чикін Роман Юрійович
До 3-В класу:
Антоненко Анастасія Ігорівна
Асмоловська Анастасія Юріївна
Барабаш Данило Сергійович
Богатирьов Данило Денисович
Денисенко Вікторія Олександрівна
Дунай Олександра Олександрівна
Коршикова Катерина Андріївна
Левченко Максим Андрійович
Магдалина Діана Віталіївна
Митєва Віолета Олексіївна
Мороз Валерія Артемівна
Мороз Лєвій Володимирович
Насікан Богдан Сергіійович
Нікіфоров Ростислав Ігорович
Павлов Олександр Максимович
Пересипкін Микита Євгенович
Ревуцький Архип Ігорович
Свириденко Богдан Васильович
Семененко Анастасія Дмитрівна
Середа Микита Іванович
Сиволап Валерія Дмитрівна
Солтис Данило Сергіійович
Таїров Ілля Олександрович
Циган Максим Ігорович
Чорний Кирило Дмитрович
Шандиба Кароліна Іванівна
Швець Вікторія Юріївна
Яремчук Михайло Сергійович
До 4-А класу:
Белінський Михайло Глібович
Бичков Ігор Русланович
Герасимова Софія Олександрівна
Грабовська Анна Сергіївна
Гузь Єва Іванівна
Живогляд Олександр Олександрович
Загурська Марина Леонідівна
Кирик Анастасія Євгенівна
Кириленко Данило Сергіійович
Ковальчук Володимир Вікторович
Ковтун-Польська Олександра Євгеніївна
Крижановський Кирило Ігоревич
Кузьменко Данило Миколайович
Кушніренко Ірина Олександрівна
Лелеченко Анастасія Андріївна
Личкатий Максим Сергіійович
Лук`яненко Владислав Валерійович
Мороз Олександр Павлович
Науменко Дар'я Максимівна
Полхова Поліна Анатоліївна
Понікарова Валерія Геннадіївна
Пономаренко Дар'я Олександрівна
Скриннікова Владислава Сергіївна
Фомін Єгор Вячеславович
Фуртат Максим Геннадійович
Шкроботько Ксенія Дмитрівна
Яловенко Юліана Романівна
До 4-Б класу:
Білоблоцький Ігор Сергіійович
Гусев Назар Олексійович
Добруля Антон Олегович
Донєв Ілля Андрійович
Дьяконов Богдан Русланович
Єсипенко Никита Олександрович
Жечева Єлизавета Андріївна
Кальченко Марія Костянтинівна
Клещ Артем Євгенович
Коваль Аліна Андріївна
Кравченко Ярослав Олексійович
Лукіна Анастасія Олександрівна
Марочкина Лада Артуровна
Пилипенко Анастасія Дмитрівна
Пилипенко Кирило Олександрович
Піка Катерина Володимирівна
Піка Поліна Володимирівна
Романов Руслан Михайлович
Рудь Катерина Олександрівна
Свідченко Ренат Артурович
Сичук Олександр Сергіійович
Татаркова Софія Станіславівна
Тимофєєв Кирило Андрійович
Фоменко Олександра Дмитрівна
Хрипко Денис Юрійович
Черненко Микита Юрійович
Шаповалов Олексій Олексійович
Юрага Ілля Олександрович
До 4-В класу:
Апостол Валерія Валеріївна
Білецький Олександр Сергійович
Буря Артур Володимирович
Горбатова Анастасія Юріївна
Гребенюк Микита Олексійович
Єсипенко Даниїл Олександрович
Картамишева Раїса Максимівна
Картошкіна Дар'я Максимівна
Кіясь Софія Костянтинівна
Муратов Максим Миколайович
Новік Юрій Юрійович
Рожков Михайло Русланович
Сляднєв Олексій Олегович
Соколов Ігор Володимирович
Старовойтов Олег Андрійович
Степаніченко Микита Сергійович
Тютюнніков Павло Максимович
Чернишова Любов Олександрівна
Чернишова Марія Олександрівна
Шарамок Лілія Павлівна
Шиндипіна Анастасія Володимирівна
До 5-А класу:
Баканова Юлія Максимівна
Біла Аріна Юріївна
Брусєнцова Вікторія Сергіївна
Галич Валерія Анатоліївна
Глотко Софія Олександрівна
Джеріпа Альона В'ячеславівна
Дончик Дарина Дмитрівна
Ємченко Софія Євгеніївна
Жавжаров Роман Андрійович
Зарешнюк Олександр Павлович
Іванов Миколай Олександрович
Ільчевська Богдана Віталіївна
Ковальов Гордій Володимирович
Коновальчук Сергій Олегович
Криминчугський Назар Михайлович
Купрієнко Гліб Олександрович
Логачов Владислав Андрійович
Малишева Ангеліна Володимирівна
Міненко Гліб Олексійович
Муравейнік Анастасія Олександрівна
Пігалова Анастасія Євгенівна
Сараєва Вікторія Олександрівна
Скобенко Алла Максимівна
Сорокін Дмитро Денисович
Торчевська Альона Олександрівна
Турбіна Єлизавета Олександрівна
Целіков Олексій Андрійович
Шифельбаін Денис Романович
Яремчук Дмитро Сергіійович
До 5-Б класу:
Альошин Максим Сергійович
Вєтрова Єлизавета Ігорівна
Вшивков Віталій Григорович
Данильченко Альона Анатоліївна
Дворецька Вероніка Дмитрівна
Дергач Єлизавета Віталіївна
Дєєв Єгор Анатолійович
Живиця Михайло Олегович
Зозуля Олексій Юрійович
Іщук Микола Романович
Ковальов Іван Сегійович
Корховий Євгеній Сегійович
Лазуренко Олексій Денисович
Липовенко Єлізавета Олександрівна
Маєвська Вікторія Дмитрівна
Мацько Данило Вадимович
Нагорна Валентина Сергіївна
Нікіфоров Сергій Ігорович
Поршакова Олександра Павлівна
Ролін Володимир Олексійович
Свист Ілля Сергійович
Сопін Володимир Андрійович
Стребков Михайло Сергійович
Ульченко Вікторія Євгенівна
Чупік Дмитро Романович
Шарамок Ілля Павлович
Яковенко Анастасія Романівна
До 6-А класу:
Білик Анна Віталіївна
Варакута Юлія Олексіївна
Войтко Нікіта Сергійович
Галустьян Катерина Сергіївна
Гришко Поліна Вадимівна
Данчило Данило Дмитрович
Демидьонок Валерія Вікторівна
Дончик Катерина Андріївна
Дружиніна Олександра Євгенівна
Зайцев Владислав Сергійович
Зіма Ілля Андрійович
Зінченко Богдан Максимович
Колосова Анастасія Максимівна
Кондратова Діана Олегівна
Кузьменко Кирило Миколайович
Кузьмова Ангеліна Віталіївна
Логвінова Дар'я Олегівна
Лук`яненко Даніїл Валерійович
Майборода Надія Петровна
Марійченко Тимур Володимирович
Мокрова Марія Андріївна
Музика Дмитро Віталійович
Надточий Анастасія Андріївна
Панасенко Єлизавета Олександрівна
Петрик Вероніка Дмитрівна
Серяк Катерина Сергіївна
Тілляєв Дмитро Євгенович
Ткаченко Ганна Владиславівна
Феленко Анна Сергіївна
Чопко Андрій Олександрович
Чопорова Дар'я Олександрівна
Школьний Андрій Геннадійович
До 7-А класу:
Бєлєвітіна Анастасія Валеріївна
Білоусова Анастасія Муталібівна
Бобір Орина Олександрівна
Бочарська Анна Павлівна
Вірютін Андрій Володимирович
Дорофєєва Софія Євгеніївна
Іванюшкіна Карина Андріївна
Кириленко Владислав Сергійович
Комаренко Артем Миколайович
Кравченко Андрій Володимирович
Круголь Олександр Дмитрович
Кузьменко Офелія Майілівна
Кулініч Антоніна Панівна
Нарзуллаєв Олексій Абдуллайович
Озеров Андрій Петрович
Павліченко Дмитро Євгенійович
Панасенко Анастасія Романівна
Ромащенко Данило Вадимович
Сайдалієв Властислав Сергійович
Торопцева Вікторія Романівна
Федорець Микита Олексійович
Фуртат Михайло Геннадійович
Чепка Лада Ігорівна
Чубукін Олександр Володимирович
Швець В'ячеслав Вячеславович
Шевченко Олексій Владиславович
Юрченко Микита Андрійович
До 7-Б класу:
Безпальченко Данило Дмитрович
Білецький Данило Сергійович
Воропаєв Арсеній Віталійович
Дойнов Данило Вікторович
Доронін Микита Станіславович
Дутова Ангеліна Сергіївна
Ісаєва Анастасія Станіславівна
Кравченко Іван Юрійович
Кузьмін Вадим Дмитрович
Куль Марія Романівна
Лазарєв Микита Андрійович
Литвиненко Данило Дмитрович
Маляренко Вероніка Віталіївна
Мамай Світлана Сергіївна
Мартинушкін Артур Олександрович
Міщенко Іван Сергіійович
Мухджу Меліке Тунджерівна
Нагорний Михайло Максимович
Пазій Євгеній Олександрович
Пархоменко Єлизавета Артемівна
Проскурякова Єлизавета Станіславівна
Солоділова Анастасія Олександрівна
Тарасов Ярослав Олегович
Хомко Микита Миколайович
Черкасов Костянтин Євгенович
Чорна Анастасія Борисівна
До 8-А класу:
Бесагін Віктор Вікторович
Білоусова Альона Володимирівна
Біляєва Вікторія Андріївна
Богдан Данило Станіславович
Візірякін Владислав Віталійович
Гергет Ілля Максимович
Гєворгян Артем Арамайісович
Головатюк Даніл Андрійович
Грицаєнко Тимофій Олександрович
Каплієнко Андрій Олександрович
Каплієнко Анна Максимівна
Козирський Олександр Олександрович
Коршук Руслан Сергійович
Нетребко Анастасія Євгенівна
Повар Юлія Юріївна
Приходько Юлія Дмитрівна
Прошак Тетяна Миколаївна
Савцов Ян Вячеславович
Седченко Ольга Олександрівна
Солов'ян Наталія Вячеславівна
Стариковський Михайло Романович
Столярчук Софія Русланівна
Страшко Володимир Єдуардович
Тарасенко Дан Русланович
Ткаченко Віталій Дмитрович
Токарева Тетяна Олександрівна
Шатилова Анастасія Сергіївна
До 8-Б класу:
Антоненко Іван Ігорович
Афончиков Дмитро Віталійович
Бондар Євген Євгенович
Будовська Анастасія Віталіївна
Ващенко Микола Юрійович
Глушко Дмитро Олександрович
Данилова Ольга Володимирівна
Ільїн Микола Володимирович
Козловський Нікіта Олександрович
Левченко Вячеслав Анатолійович
Листопад Карина Олександрівна
Михайлов Владислав Вадимович
Могильна Аліна Валентинівна
Нелюбіна Анастасія В'ячеславівна
Нечай Олександр Олегович
Панченко Василь Віталійович
Польченко Микита Миколайович
Попов Дмитро Іванович
Потоцька Анастасія Євгеніївна
Самошин Артур Дмитрович
Семенко Дмитро Володимирович
Скоробагатько Анастасія Андріївна
Скоробагатько Андрій Андрійович
Ткач Володимир Миколайович
Філоненко Віолетта Віталіївна
Цветков Ігор Вячеславович
Цегельний Кірілл Анатолійович
Цибульський Іван Сергійович
Чебан Юлія Андріївна
Чернецький Андрій Юрійович
До 9-А класу:
Биковченко Анастасія Євгенівна
Заставська Анастасія Миколаївна
Кравченко Маргарита Олексіївна
Літницька Анна Едуардівна
Логунов Денис Савелович
Межерицька Юлія Володимирівна
Покровська Віра Єгорівна
Рудь Анастасія Олександрівна
Саранча Катерина Владиславівна
Сниченков Даніїл Андрійович
Терянник Андрій Ярославович
Усата Катерина Максимівна
Федорович Данило Олександрович
Хрипченко Анастасія Олексіївна
Чернецький Владислав Юрійович
Шапальчук Вікторія Сергіївна
Шпак Максим Олександрович
До 9-Б класу:
Альошина Альбіна Сергіївна
Баришніков Денис Юрійович
Бойко Володимир Геннадійович
Бородін Микита Ігорович
Будаєва Аліна Євгеніївна
Ганюк Христина Віталіївна
Горбик Станіслав Сергійович
Дейнега Микита Олексійович
Долгачова Лілія Дмитрівна
Закарлюка Ігор Сергійович
Козачук Катерина Андріївна
Конечна Тетяна Олександрівна
Личкін Кирил Русланович
Лохматов Артем Володимирович
Марійченко Дарина Володимирівна
Марочкін Альберт Артурович
Михайлова Наталя Миколаївна
Мітков Антон Вадимович
Молодцова Єлизавета Миколаївна
Неїжпапа Дмитро Ігорович
Павелко Данило Сергійович
Павлова Катерина Максимівна
Пирогов Володимир Андрійович
Сенченко Денис Олексійович
Степура Ганна Юріївна
Шапальчук Кристина Олексіївна
До 11-А класу:
Акіншина Дар'я Юріївна
Андрєєва Вікторія Романівна
Арана Санчез Даніель Андрійович
Барабаш Андрій Андрійович
Барахова Альбіна Максимівна
Беркіна Олена Андріївна
Бірюкова Аліна Володимирівна
Вієнко Дмитро В'ячеславович
Грецька Аліна Віталіївна
Дегтяр Мілана Геннадіївна
Донєв Андрій Андрійович
Жвигуль Карина Олегівна
Заєць Еммануїл Сергійович
Клименко Тетяна Володимирівна
Ковальов Денис Сергійович
Ковальова Єлізавета Дмитрівна
Корнієнко Дарина Юріївна
Кузнецова Марія Євгенівна
Кучеренко Катерина Станіславівна
Недайборщ Ольга Костянтинівна
Нелюбова Орина Євгенівна
Нікашина Карина Русланівна
Огієнко Аліна Андріївна
Петраш Олександр Володимирович
Сава Олександра Іванівна
Самоленко Вікторія Віталіївна
Ситнік В'ячеслав Григорович
Сліпченко Владислава Олегівна
Чубарова Яна Олександрівна

Голова педагогічної ради ЗЗШ№4 Гриньов Юрій Васильович
Секретар Бутко Олена Олександрівна

Переглядів: 243 | Додав: Grigorenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Щоденники
Мої знання
Ми в мережі

FaceBook
YouTube

Гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Пошук
Календар
«  Червень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Друзі сайту
  • Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації
  • Інформаційна система управління освітою Запорізької області
  • Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
  • Кафедра інформатики та інформаційних технологій в освіті ЗОІППО
  • ТВО Шевченківського району м. Запоріжжя
  • Архів записів

    Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Запорізької міської ради Запорізької області © 2014-2019
    Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz