Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Середа, 12.12.2018, 00:03

Офіційний сайт
Запорізької ЗШ №4

Вітаємо Вас на офіційному сайті Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Запорізької міської ради Запорізької області
Меню сайту
Контактні дані
Директор (061)270-80-39
Приймальня (061)286-24-67
Заступники (061)286-24-66
E-mail school4zp@gmail.com
Відвідуваність
Головна » 2015 » Грудень » 28 » Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
14:24
Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Призери та переможці

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015/2016 навчального року

Математика
Геворгян Артем Арамайїсович - 7 клас (ІІІ місце). Вчитель: Рижкова Н.М.

Українська мова
Геворгян Гоар Арамайісівна - 9 клас (ІІІ місце). Вчитель: Азаренко М. О.

Біологія
Кузнєцова Марія Євгенівна - 10 клас (ІІІ місце). Вчитель: Ніколаєнко Ю. Г.
Сокол Дмитро Анатолійович - 11 клас (І місце). Вчитель: Ніколаєнко Ю. Г.
Сукач Дмитро Сергійович - 11 клас (ІІІ місце). ВЧитель: Ніколаєнко Ю. Г.

Історія
Дороховська Катерина Сергіївна - 9 клас (ІІІ місце). Вчитель: Величко О.Є.

Хімія
Геворгян Артем Арамаїсович - 7 клас (ІІІ місце). Вчитель: Ніколаєнко Ю.Г.
Рудь Анастасія Олександрівна - 8 клас (ІІ місце). Вчитель: Ніколаєнко Ю.Г.
Закарлюка Ігор Сергійович - 8 клас (ІІІ місце). Вчитель: Ніколаєнко Ю.Г.

Обслуговуюча праця
Токарева Анна Олександрівна - 9 клас (ІІІ місце). Вчитель: Бахтіна В. В.

Фізика
Сніченков Данило Андрійович - 8 клас (ІІІ місце). Вчитель: Ноздрюхіна Н. І.
Повар Юлія Юріївна - 7 клас (ІІІ місце). Вчитель: Ноздрюхіна Н. І.

Англійська мова
Покровська Віра Єгорівна - 8 клас (ІІІ місце). Вчитель: Наркевич О.М.
Нелюбова Орина Євгенівна - 10 клас (ІІІ місце). Вчитель: Качан Л. І.

Географія
Межерицька Юлія Володимирівна - 8 клас (ІІ місце). Вчитель: Савчук Н.П.
Дороховська Катерина Сергіївна - 9 клас (І місце). Вчитель: Савчук Н.П.
Горбаченко Ольга Ігорівна - 9 клас (ІІ місце). Вчитель: Савчук Н.П.
Прошак Валентина Миколаївна - 9 клас (ІІ місце). Вчитель: Савчук Н.П.
Сизова Єлизавета  Олегівна - 9 клас (ІІІ місце). Вчитель: Савчук Н.П.
Кузнецова Марія Євгенівна - 10 клас (ІІІ місце). Вчитель: Савчук Н.П.
Нелюбова Орина Євгенівна - 10 клас (ІІІ місце). Вчитель: Савчук Н.П.

Фізична культура
Ковальов Денис Сергійович - 10 клас (ІІ місце). Вчитель: Сірик О.В.

Французька мова
Камишанська Анастасія Андріївна - 9 клас (ІІ місце). Вчитель: Карпенко Т.А.
Геворгян Гоар Арамаїсівна - 9 клас (ІІ місце). Вчитель: Татаріна С.А.
Татаріна Олена Володимирівна - 9 клас (ІІ місце). Вчитель: Татаріна С.А.
Рудь Анастасія Олександрівна - 8 клас (ІІІ місце). Вчитель: Татаріна С.А.
Андрєєва Вікторія Романівна - 10 клас (І місце). Вчитель: Татаріна С.А.
Кучеренко Катерина Станіславівна - 10 клас (ІІ місце). Вчитель: Татаріна С.А.
Недайборщ Ольга Костянтинівна - 10 клас (ІІ місце). Вчитель: Татаріна С.А.
Довтян Неллі Арменівна - 11 клас (ІІ місце). Вчитель: Карпенко Т.А.
Шкроботько Катерина Дмитрівна - 11 клас (ІІІ місце). Вчитель: Карпенко Т.А.

Переглядів: 178 | Додав: Grigorenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Щоденники
Мої знання
Ми в мережі

FaceBook
YouTube

Гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Пошук
Календар
«  Грудень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Друзі сайту
  • Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації
  • Інформаційна система управління освітою Запорізької області
  • Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
  • Кафедра інформатики та інформаційних технологій в освіті ЗОІППО
  • ТВО Шевченківського району м. Запоріжжя
  • Архів записів

    Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Запорізької міської ради Запорізької області © 2014-2018
    Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz